Previous
Next

Şirketlere Uygun Web Sitesi

sirketlere-hesapli-web-tasarimi

Yeni Türk Ticaret Kanunu ile birlikte şirketlere web sitesi zorunluluğu yasası yürürlüğe girdi. Yasanın getirmiş olduğu yükümlülük bir yana, firmanızın da bir internet sitesi olması daha geniş bir müşteri kitlesine sahip olmanızı sağlayacaktır. İnternet ortamında firmanız hakkında bilgi verecek, referanslarınızı yayınlayabileceksiniz.  Referanslar şirketler için önemli bir parçadır. İnternet sitenizde referanslarınızı detaylı bir şekilde açıklama imkanınız olacaktır.

Firmanızın hizmet verdiği sektöre uygun modern tasarımlarla birlikte, kolay yönetilebilir yönetim panelleri ile desteklediğimiz web yazılımlarımızı uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

İnternet sitesini yaptığımız her firmanın tasarım ve arayüzü o firmaya özel olarak tamamen yeniden tasarlanmaktadır. Şirketinize uygun hesaplı web sitesi sahibi olmak istiyorsanız bizi arayın.

İnternet sitenizi istediğiniz an güncelleyebilir, sınırsız içerik ekleyebilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz kolay yönetilebilir bir panel ile sitenizin içeriğini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
pdf Şirketlere Web Sitesi Zorunluluğu ile ilgili sunum dosyasını görüntülemek için tıklayın.