Previous
Next

Güvenlik Kameraları Hakkında

Güvenlik kamera sistemleri hemen hemen her durum için kapsamlı bir güvenlik çözümü sunar. Paketlenmiş olan bir güvenlik kamera sistemi kurma ve bu kameralar, kablolar, konnektörler, güç kaynakları, dijital video kaydedici, monitör ve hatta kullanım kılavuzu olarak çalışan için gerekli her şeyi içerir. Ambalajlı sistemleri ihtiyaçlarınızı karşılamak değil de, özel inşa sistemleri, gerekli gözetim sağlamak için gerekli kesin ekipman almak ve seçmek için kullanılabilir.

dvrkayitcihazlari
Birçok özellik ve her zamankinden daha kaliteli görüntüleri daha erişilebilir hale gelmiş güvenlik kamera sistemleri üzerinde bugün mevcut birçok seçenek vardır. Web tarayıcı ve cep telefonu uyumlu DVR güvenlik kamera sistemleri olağan hale geldi. Birçok DVR sabit diski gibi sizde sabit diskinizde görüntüleri depolamak için H.264 sıkıştırma biçimini kullanın. DVR sabit diskleri artık her zamankinden daha çok uygulama için gerekli olacak daha fazla depolamayı sağlayarak verileri 2 terabayta kadar tutabilir.

H.264 Converter ile yedeklemiş olduğunuz görüntü kayıtlarınızı Avi formatına çevirebilirsiniz. Converter programını buradan indirebilirsiniz.
Kullandığımız güvenlik kamera sistemleri görüntü kalitesini kaybetmeden daha az disk alanı daha görüntüleri saklamak için izin verir. Günümüzde güvenlik kamera sistemleri kameranın görüş yakınlaştırma ve genişletilmesi gibi uzaktan kumanda gibi seçenekleri ile, aynı anda birden fazla kamera görüntüleme olanağı sunmaktadır.

Ayrıca tüm sorularınızı cevaplamak ve karşılaşabileceğiniz sorunlar  ile ilgili size yardımcı olmak için 7/24 teknik destek sunuyoruz. Biz en son teknolojik devrimler ile sistemleri  müşterilerimize sunuyoruz.